TieX Teknolojisi

Ses Dünyasının Merkezinde Olun ve Hayatı Yeniden Keşfedin!

Rakipsiz TieX Teknolojisi

Yıllardan beri süregelen gürültülü ortamda anlama ve yön tespiti sorunu gibi
kronikleşmiş en karmaşık sorunların çözülmesine öncülük ediyor.

Rakipsiz TIE X teknolojisinin bazı yenilikleri

 • Rakipsiz TIE X teknolojisinin bazı yenilikleri;
 • Seslerin sadeliğiyle beyin daha rahat yorumlar
 • Doğal ses ile sesler daha rahat anlaşılır ve
 • işitmek daha zevklidir
 • Otomatik ortam analiziyle her ortama
 • daha iyi adaptasyon sağlar
 • Akıllı telefonlar, Android™ ve iPhone® tarafından desteklenir TV ünitesi ve ses kaynaklarına bağlanır
 • Kullanımı kolaydır
 • Estetik tasarıma sahiptir.
tiex-1

Çevre Gürültülerini Sakinleştiriyor

Gün içinde farklı yerleri ziyaret eder ve farklı aktivitelerde bulunuruz. Konuşmalar her zaman bize bilgi verir ya da yönlendirir. Çevre gürültüleri ise, yaşamın bir parçası olup, konuşmaların anlaşılmasını etkileyen karmaşık sesli ve gözle görülemeyen etkenlerdir. Bu gürültüler kulağımıza önden, arkadan veya yandan gelebilmektedir. TIE X cihazına entegre edilen Cleverear App size çözüm sunmak için geliştirildi ve yayın- landı. Artık Cleverear App ile bulunduğunuz ortamları kendinize özgü hale getirebilirsiniz. Örneğin, bulunduğunuz ortamın gürültüsünü ürebilir ve ses seviyesini ayarlayabilirsiniz.

Pediatrik İşitme Cihazları

Benzersiz Bir Ses Deneyimi ve Smart App Desteği

İşitme cihazı kullanıcıları sorunlarını ve beklentilerini bize ilettiler, biz de onların arzularına göre beklentilerinin ötesinde ve tamamen çözüm odaklı TIE X teknolojisini ürettik.

Google Play veya AppStore®’dan Cleverear App programını akıllı telefonlarınıza indirip cihazınızı dilediğiniz gibi yönetebilirsiniz. Ses seviyesini ayarlamak, programları aktif etmek veya pasifleştirmek, mekanın yapısına göre kendini otomatik ayarlayan “otomatik ortam uyarlama”nın ayar değişimini onaylamak ya da iptal etmek sizin elinizdedir. Çevre gürültü seviyelerini gerçek zamanlı değiştirmek tercihinize bağlıdır. Bir restaurantta partnerinizle konuşurken o ortamın arka plan gürültülerini Cleverear App uygulaması üzerinden ayarlayarak zayıflatabilir ve konuşmalara daha rahat odaklanabilirsiniz.

TieX Pediatri

TIE X pediatri için mükemmel bir çözüm sunuyor. Kulak arkasına takılan elektronik kısmı, duyma akustik sektöründe şimdiye kadar üretilen en küçük kulak arkası cihazdır.

Bebek ve çocuklar için farklı boyutlarda tasarlanan konektör kablosuyla uygulama yapmak gayet kolaydır.
Bebekler ve çocuklar için hazırlanan “TIE Custom Modüler” ile çok ileri derecede işitme kaybına kadar uygulama yapmak mümkündür.

Teknoser

TieX Broşür

İncele
Teknoser

Kullanım Klavuzu

İncele

  Bilgi Almak İstiyorum

  x

   Bilgi Almak İstiyorum