Teknoser İşitme Cihazları

Yenilikçi teknolojileri kullanarak, samimiyet anlayışıyla hizmet eden genç ama deneyimli bir kuruluşuz. İşitme güçlüğü çekenlerin iletişim sorununu çözmek amacıyla medikal ve tıbbî kuruluşların tedirgin ortamından farklı bir ortama ihtiyaç duyulduğunu gördük ve “işitme evimiz” projesiyle yola çıktık. Eğitimli işitme cihazı uzmanlarımızla profesyonel danışmanlık hizmeti veriyoruz, bu şekilde işitme duyunuzun durumu ve duyma akustiği teknolojileri hakkında bilgi sahibi olmanıza yardımcı oluyoruz. Tabii ki, işitme kaybının etkisini azaltıp sizi yaşamın merkezinde tutmak için en bilimsel metotlarla hizmet veriyoruz. Teknoser İşitme Merkezimizde güleryüz ve yuva sıcaklığında hizmet sizleri bekliyor.

Vizyonumuz

Sektörel bilginin yakın bir takipçisi olarak, sektörle birlikte biz de kendimizi geliştiriyoruz. Teknoloji yenilendikçe, adaptasyon araçlarımızı yeniliyoruz. İşitme güçlüğü çekenlerin iletişim ve algılama sorunlarını çözdükçe, onlarla beraber biz de mutlu oluyoruz. Gelişiyoruz, yenileniyoruz, çözüyoruz ve mutlu oluyoruz.

kurumsal

Misyonumuz

Sizi anlıyoruz, sorunlarınızı ciddiye alıyoruz ve hizmeti içtenlikle sunuyoruz.

neden-1

Neden Teknoser?

Yükseltip temizleyerek problemsiz bir duyma imkanı sunar. Teknoser, dinamik ve yenilikçi temeller üzerine kurulmuştur. Bu sebeple sektöründeki gelişmeleri her zaman takip etmekte, bunları ürünlerine zaman kaybetmeden uygulamaktadır. Böylece ses sorunu yaşayan kişilere daha iyi çözümlere kavuşmaları sağlanır.

Yenilikçi bir teknolojiye sahip olan Teknoser, deneyimini işitme cihazı modellerine başarılı bir şekilde arttırmaktadır. Bunların yan ısıra uzman ekipleri ile danışmanlık hizmeti de vermektedir. Böylece işitme duyunuzun ne durumda olduğuna, duyma akustiği teknolojileri hakkında bilgi sahibi olmanıza yardımcı olunmaktadır.

Dayanıklı Modeller

İşitme cihazı modelleri, söz konusu sorunları yaşayan kişiler tarafından aktif bir şekilde kullanılır. Bu durum hayatın her alanına girdiğini gösterir. Dolayısıyla her ne kadar dikkat edilse de istenmeyen kazalar sonucu darbe görebilir ya da yere düşebilir.

Bunun yanı sıra çalışma ortamına göre cihazın tozlanması, ıslanması, nemde kalması gibi sebepler de bir süre sonra bozulmasına neden olabilmektedir. Bunun farkında olan Teknoser tüm modellerini güvenilir bir şekilde üretir.

Dolayısıyla nereye girerseniz girin sorun yaşamadan kullanmaya devam etmeniz mümkündür. Islanmaya, tozlanmaya, neme ve darbeye karşı dayanıklı olan ürünlerimiz güvenilir bir kullanım sağlar.

Isitme_kaybi

Pil Özellikleri

İşitme cihazı modellerinde pil özellikleri büyük bir öneme sahiptir. Zira ürünün ne kadar kullanılabileceğini gösterir. Kalitesiz bir model doğal olarak daha kısa süre duymanıza yardım edebilir. Bu bakımdan günün daha ortasına gelmeden pilin bitmesi sık sık yaşanan bir problemdir.

Bunun bilincinde olan Teknoser, dayanıklılığı gelişmiş pil yapısı ile birleştirerek size sunmaktadır. Her ne kadar farklı modellerimiz olsa da bunların hepsi uzun süre aktif şekilde kullanım görebilir. Böylece gün boyunca size yardımcı olabilir.

Gelişmiş pil teknolojimiz az bir enerji ile çalıştığı için verimli şekilde cihazınızı kullanmanıza olanak tanır.

neden-2
neden-3

Ses Ayarlama İmkanı

Günlük hayatta insanlar bazen sesin rahatsız edici olduğu ortama girebilir. Özellikle çok tiz, sert, yankı yapan sesler bu kapsamdadır. Bu duruma karşı çözüm arıyorsanız, Teknoser sunduğu işitme cihazı modelleri ile size en iyi çözümleri teklif etmektedir.

Böylece cihazın sesini kısabilir, böylece size rahatsızlık veren sesi büyük ölçüde kontrol altına alabilirsiniz. Bu sayede günlük hayatınıza daha iyi ve verimli bir şekilde devam edebilirsiniz. Bununla sınırlı kalmadan sesi çok düşük alıyorsanız, anlayabilmek için ses yükseltmeyi de kullanabilirsiniz.

Teknoser, sunduğu işitme cihazı modellerinde böylece büyük avantajlar sağlamaktadır. Bunun için sadece ses ayarlama butonunu kullanmanız yeterlidir. Bu sayede anında çözümler alabilir, cihazı kontrol edebilirsiniz.

Farklı Çözümler

İşitme problemleri her kişide farklılık gösterebilir. İşitme cihazları da bu nedenle standart değildir. Günümüzde buna yönelik sunulan seçeneklerin sayısı oldukça fazladır.

Teknoser İşitme her kişinin ihtiyacını çözebilmek amacıyla hareket etmektedir. Bunun için size birbirinden farklı çözümler sunulur. Bunların hepsi gelişmiş özelliklere sahip olup hastalar inceleyerek, kendilerine en uygun olanları bulabilir.

Model farkı olmaksızın tüm seçeneklerimiz gelişmiş artılara sahiptir. Bu nedenle teknolojiden ve kaliteden ödün vermeden hepsi kullanılabilir.

neden-4
neden-5

Herkese Uygun Çözümler

İşitme sorunları sadece yetişkinlerde ya da belirli yaşın altındaki kişilerde görünmez. Aksine bebeklerde ve çocuklarda da gözlemlenebilir. Ancak kullanılan işitme cihazı modelleri her birinde değişkenlik arz eder.

Zira bebek ve çocuk kulakları daha hassas bir yapıya sahiptir. Bu sebeple cihazlar da onlara özel şekilde imal edilir. Teknoser onların bu gereksinimlerinin farkında olarak çalışmaktadır. Bebek ve çocuklar için sunduğumuz özel modeller sayesinde, onlara en iyi çözümlere kavuşması sağlanır.

    Bilgi Almak İstiyorum

    x

      Bilgi Almak İstiyorum