Smart Serisi

Yaşama Bağlayan Teknoloji

Smart teknoloji ile artık duygularınızı sesinize katabilir ve daha etkili olabilirsiniz. Konuşmaları rahat anlayarak işitme konforunuzu artırabilirsiniz. Karmaşa yaşamadan duygularınızı sesinize katın ve sevginizi sesinizle öne sürün.

İşitme cihazınıza odaklanmayın!

İşitme cihazınızın dışında her şeye odaklanın çünkü Smart cihazınız size sürekli konforlu ses sunar ve bilgi aktarır. Yaşama dair her zaman güven ve güç verir. Her durumda iyi sonuç verir ve tavizsiz bir işitme deneyimi sunar. Sohbetleri daha zevkli hale getirir ve konuşmanın anlaşılmasını önemli ölçüde geliştirir, dinleme ve anlama çabasını azaltır. Onun siz işinize odaklanın, smart teknoloji kendine düşeni görevi en iyi şekilde yapacaktır.

smart-1

İşitme Bireyseldir

Her insanın işitme zevki bireysel olup parmak izi kadar kişiseldir. Kulakların biyometrik yapısı işitme zevkinin oluşmasında belirli etkiye sahiptir. İşitme hattı olan kulak kepçesinden, kulak kanalı, zar yapısı, ve sonrasının her detayı Kişisel sesin oluşmasında etkilidir. Smart teknoloji işitme cihazıyla kişisel ses zevkine yetişmek mümkündür. İşitme uzmanınız Smart işitme cihazınızı uyarlarken, bireysel anatominin etkisini, işitme cihazı uyarlamasına katarak çok daha iyi bir sese sahip olabilirisiniz.

smart-2

Gerçeğe Yakın Dinleme Ortamları

Smart, en zor dinleme ortamları için üstün işitme teknolojisini sunar.

Dinleme ortamları Yaşam hareketlidir. Sokağa çıkarken farklı ses seviyeleriyle karşılaşırız.

Araba sürerken veya bir metroya binerken farklı ses ortamlarına geçiş yaparız. Bir lokantada ailemiz ile yemek yerken çevre sesleri içinde sohbet ederiz. Bu gibi durumlara bakıldığında bir gün içinde çok fraklı ortamlara girer ve farklı seslerle karşılaşırız.

Hangi işitme ortamında olduğumuzu gerçek zamanlı olarak tanır ve ortamın gereksinimine göre otomatik ayarlar. Ortam geçişleri hızlı gerçekleştiğinden sizin bundan haberiniz olmaz.

Gürültülü Ortamda
Konuşmayı Anlama

Gürültülü ortamda konuşmayı anlamak özellikle işitme kaybını yaşayan birey için çok dikkat isteyen yorucu bir durumdur. Smart teknoloji ile arka plan gürültülerinin zayıflatılması, muhatabının önden gelen sesinin yükseltilmesi ses çeşidini tanınması cihaz kullanımını zevkli hale getirmektedir. Smart teknolojiyle zor akustik ortamlarda konuşmayı net duyulur seviyeye çıkarmak mümkündür.

smart-3
smart-4

Dış Ortamda Rüzgara
Rağmen Konforlu Yaşamak

Dış ortamda bisiklet sürerken, yürüyüş yaparken genelde rüzgarın mikrofon üzerinden yaptığı baskı ile karşılaşırız ve bizi rahatsız eder.

Smart OTOMATİK RÜZGAR DÜŞÜRÜCÜ:
Smart teknoloji otomatik rüzgar düşürücü, gürültünün etkisini azaltır ve konuşmanın anlaşılmasını optimize eder. Doğal ve sakin sesler işitilir seviyede kalır.

Teknoser

Smart Broşür

İncele
Teknoser

Kullanım Klavuzu

İncele

    Bilgi Almak İstiyorum

    x

      Bilgi Almak İstiyorum